!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Naruto

Naruto RPG

21. srpna 2011 v 17:37 | Ichigo
Ahoj :) Tenhle článek je pro ty,kdo by měl rád svoji vlastní postavu z Naruta a chtěl si zahrát Naruto RPG ^^ Saso-chan založila fórum s touhle tématikou. Stačí se zaregistrovat,vymyslet si svoji vlastní postavu a dát k tomu nějaké ty techniky.Pak už jen najít nějakej ten pěknej obrázek,jak by jste chtěli vypadat a je to ^^ Můžete se pustit do hraní :)
Kdo chce,odkaz je tady :3 Přeji příjemnou zábavu :) Taky jsem tam zaregistrovaná ;) Chtěla jsem to zkusit :) Ale nic moc o tom nevím ^^ Tak to obkoukám a nějak to zkusím :)

Tak se zase mějte ^^ A hezký poslední dny prázdnin :P

Naruto - Obrázky

22. června 2011 v 19:59 | Ichigo


Obrázky z www.deviantart.com

Krutopřísnej obrázek :D

20. dubna 2011 v 21:32 | Ichigo
Fakt už nevím, jak bych tenhle článek nazvala, když je to jen jeden krutopřísnej obrázek :D Našla jsem ho náhodou a tak hrozně se mi líbí,až je to nehorázný :D No jo starej dobrej Yondaime :3 Není kránej ??????? :DD


Nový Naruto Shippuuden opening! ♥

17. dubna 2011 v 17:47 | Ichigo
Tenhle opening je prostě bezvadnej! Miluju ho ♥ Jen si musím počkat na full version :D Měli by si s tím pohnout :DDD

A tady je :
Na to se fakt podívejte!

9. ledna 2011 v 20:41 | Ichigo
Páni! K tomu ani nemám slov :D Nejspíše to tedy bude od nějakých tvůrců anime ( nemyslím Kishimota) a vážně se jim to povedlo!!Na tom začátku jsem si myslela bůh ví co ale ten konec mě uklidnil..a kdo ví, možná takhle Naruto opravdu skončí ^^--> trochu spiler : (Já teda doufám, že Sasukeho zabije :D i když nemůžu říct, že kdyby tam nebyl bylo by to bezva.. chápete, každej má svoji roli jen to, co Sasuke udělal Narutovi nevím mno... a jestli třeba Sasuke na konci oslepne místo toho aby umřel tak si myslím, že by se ponaučil, a beztak by neměl na výběr...slepej by byl nafurt, protože nikdo z klanu Uchiha už nezbyl..no jo, napjatá jsem ještě víc jak celej Naruto skočí( doufám, že to nebude brzo!) a taky doufám, že by ty fillery,co těď dávaj už nebudou .. )


Tohle si prostě nemůžu odpustit! :DD

3. ledna 2011 v 18:04 | Ichigo
Tak tohle je moc obrázek :DD

Naruto - recenze

22. listopadu 2010 v 21:14 | Ichigo
Naruto se mi osobně strašně líbí!Miluju hlavního hrdinu a je tam tolik postav,že nemám nouze si vybrat toho nejoblíbenějšího ^^ Jen poslední dobou, se mi Naruto tolik nelíbí.Začalo to tím,že se začaly dávat díly, z Narutova dětství takže jsou tam takový kraviny jako mluvicí ninja pštros ap..Kishimoto to dost protahuje a mě to už začíná nudit. Ale přesto se musím dívat na nový díly!Jelikož jsem hodně dílů dopředu díky manze, tak vím, co se tam stane a tak se na to těším že asi umřu :D A taky je tu fakt,že opening a ending jsou úplně nejúžasnější ^^ A ne jen tyhle ale všechny! Prostě nejlepší anime! 


Dávám tak 9 z 10 bodů ale to jen dočasně ^^


Naruto:

Je hyperaktivní,hezkej ^^,kamarádskej,hodnej,pomůže když jste v nouzi a nejlepší je, že se nikdy nevzdává!To na něm miluju!Zastává se kamarádů a vytváří si vztahy s novýma.MILUJU HO!!!!!!!


Sakura:

Zprvu jsem ji neměla ráda,protože na můj vkus byla hrozně hysterická,zlá na Naruta ( tu větu,co řekla : Vždyť nemá ani rodiče" to bylo doost hnusný) Ale postupem času jsem jí začala mít ráda,i když to není moje nejoblíbenější postava.


Sasuke:

Jak jste si všimli, Sasukeho nesnáším! Ne proto,že se chová jak debil) za to nemůže) ale proto,že měl Naruto konečně kamaráda  a Sasuke taky ale přesto odešel z vesnice! Chápu, pomsta ale i přes to všechno ji mohli vykonat společně s Narutem. Ale jak už to bejvá, kdyby nebyli záporňáci, je to k ničemu! Přesto ho ale nesnáším :D I když vlasy má cool :D


Kakashi :

Já osobně Kakashiho úplně zbožňuju!Je vtipnej, hezkej, hodnej, dobrej ninja ! Prostě všechno co má velitel být!Hinata :

Na Hinatě mi trochu vadí, že je tak stydlivá. Milovala Naruta ale bála se mu to říct. A vadí mi( to není chyba Hinaty) , že když Narutovi vyznala lásku, nic se s tím nedělá! :/ Jinak je hodná a milá a to se mi líbí.( ne, že bych měla ráda všechny kladný postavy)


Kiba a Akamaru :

Jsou bezvadní.Akamaru je roztomilý a Kiba je taky moc hezkej.Vytváří spolu jedinečné duo a to se mi tak líbí.


Shino : 

Shinovi brouci jsou skvělí.I když Shino sám mi příjde hrozně záhadnej a pak se divý, že si ho nikdo ani nevšimne.No jo :D I tajemní lidé tam musí být.


Ino :

Ino mám ráda.I když to soupeření se Sakurou mě trochu štve.Je hezká, podobá se Deidarovi ♥ a zlá taky není.

Chouji :

Jedlík jak má být :D Jeho zvětšovací jutsu jsou supr :D


Shikamaru :

Moc toho nenamluví.Je geniální a přitom nevěřil Narutovi, že ochrání krále. (Bylo to ve filmu a kdo neví co je král, tak jsou to malé děti, které budou příští generací Konohy)Ten-Ten :

Má dobrý zbraně a je hezká.Líbí se mi ale v anime ani v manze se moc neobjevuje a to mi trochu vadí.


Neji : 

Je mi líto, co se mu stalo.Ale osud je osud no ne? Docela mě štval, že si o sobě tak moc myslel a byl zlej na Hinatu ale teď je to v pohodě ;)


Rock Lee :

Hyperaktivní a bohužel nevyužívajicí chakru. Ale to by zase tak nevadilo je to dobrý ninja :D Mám ho ráda toho tlustoobočnatce :D


Sai :

Z počátku jsem ho přímo nesnášela! Hrozně podváděl Naruta a Sakuru. Ale potom, se změnil a to už se mi začal líbit.Gaara : 

Gaaru jsem měla ráda vždycky. Byl krutý a neúprosný a to se mi tak líbilo.Bylo mi ho i líto ,protože dopadl stejně jako Naruto.Byl sám, a samota je skoro to nejhorší.Potom,co ho Naruto změnil je taky fajn.Jen Naruta chce tak moc ochraňovat ,až mu zavazí.


Temari:

Tu mám taky moc ráda.Je hezká a podle mě se hodí k Shikamarovi.


AKATSUKI :

Pein : 

Duši měl dobrou ale bohužel úmysly špatné.No co se dá dělat. Měla jsem ho ráda a je mi líto, že umřel :( A víte, že to byl Narutův příbuznej ????????? o.O


Konan : 

Co říct ke konan.Vždy následovala Nagata a Yahika.Nikdy nepřemýšlela samostatně.Ale je dobrá ;)


Deidara : 

Miluju ho ! Se super a ten jeho výbušnej jíl .. co k tomu dodat :3


Zetsu : 

Přezdívám ho Aloe Vera :D Taky tak vypadá. Je dobrý,že může chodit v podzemí ale osobně se mi moc nelíbí.


Tobi as Madara : 

Dlouhou chvíli jsem si myslela,že by to mohl být Obito, protože měl jen jedno oko,který mu bylo vidět.Když byl ještě Tobi tak byl úplně boží ale teď se mi nelíbí


Sasori :

Ten je supr :) Jen škoda,že mu umřeli rodiče.Babička Chiyo je hodná a snažila se ho vychovat.


Itachi : 

Bráška Sasukeho ale narozdíl od něj ho mám alespoň ráda. Musel udělat to,co musel a to, že nezabil Sasukeho bylo proto, že ho miloval víc jak svého otce a matku.A co udělal Sasuke??! Zabil ho!! :/


Kisame :

Žralok jeden zubatej :D Je supr :) nemám co dodat :)


Hidan : 

MILUJU HO!! Je suprovej :DD A taky nemám co dodat :DD


Kakuzu :

Moc se mi nelíbil, protože byl jen na peníze.A to byl i důvod, proč byl v Akatsuki.Orochimaru :

Je u mě na to mstejně jako Sasuke ! Takže debil :(Všechny obrázky jsou z google.cz a je tu zkombinován Shippuuden a normální Naruto.

O čem je Naruto

17. listopadu 2010 v 19:49 | Ichigo
Myslím,že Naruta znají snad všichni otaku! Ale ti, kdo začínají a chtějí se o tom něco dozvědět, jste na správné adrese :D Může obsahovat spoiler :D

Je to klukovi, který nikdy nepoznal a nejspíše nikdy nepozná pravou lásku rodičů.Když Konohu napadla devítiocasá liška tzv. Kyuubi musel hokage (narutův otec společně s jeho matkou ) něco udělat aby zachránili vesnici i Naruta. Zapečetili do Naruta Kyuubiho a oba dva zemřeli. Chtěli,aby byl Naruto milován , protože on musel nést to břímě. Ale lidé ho rádi neměli. Spíše ho nenáviděli a báli se ho.Proto byl Naruto vždy sám.Po akademických zkouškách ,které Naruto musel hodně krát opakovat se nakonec stal ninjou.V týmu byl se Sakurou Haruno a Sasukem Uchihou. Sám Naruto je příjmením Uzumaki podlé své matky Kushin Uzumaki. Velitel týmu 7 je Kakashi Hatake.Se Sasukem Naruto pořád soupeří a tak se z nic stávají velicí soupeři ale i přátelé.Když Sasuke opustí vesnici, pro vykonání své pomsty Naruto ho najde a začnou spolu soupeřit.Naruto však prohraje.Sakura se to dozví a bude z toho zničená, jelikož Sasukeho milovala.Proto ji Naruto slíbí, že ho dovede zpátky do vesnice. Naruto tak zažívá plno dobrodružství. Jako manga ještě doteď pořád pokračuje a jako anime samozřejmě také.Je to jedním z nejoblíbenějších anime nejen v Japonsku ale i na světě. Dělí se na dva spolu související  příběhy. Ten druhý, Naruto Shippuuden je taky o Narutovi ale když je mu už 17. 

Doufám, že to o Narutovi stačí.


Naruto


Naruto Shippuuden

Obrázky - Uzumaki Naruto

8. října 2010 v 11:16 | Ichigo

Pro ty,kteří mají rádi Naruta!

17. září 2010 v 12:08 | Ichigo
Ahojte všichni.Po dokouknutí mangy sem se dozvěděla hooodně překvapující novinku!Naruto a Nagato jsou příbuzní!!!Já tomu pořád nemůžu uvěřit ale když Madara našel Nagata tak mu řekl :
" Podívejme se,tolik jsi přecenil své síly,až tvé rudé vlasy,znak klanu UZUMAKI úplně zbělely."

To znamená že Nagato se jmenuje druhým jménem Uzumaki.A to znamená,že Jiraya učil dva Uzumaki!
Nemůžu tomu uvěřit.Dva největší soupeři byli příbuzní !To jsou dneska ale po ránu šoky! :D 
 

Reklama
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz