!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Březen 2012

Stěhování ^^

7. března 2012 v 18:19 | Ichigo
Ahoj! :) Dlouho jsem tu nebyla a bylo to proto, že jsem neměla čas a ani chuť na psaní... Pořád si říkám, že tento blog dám do kupy ale moc dobře se znám a vím, že to neudělám.. proto jsem se rozhodla začít od znova ^^ Nový blog se jmenuje korja.blog.cz Jméno je odvozené z Koreji a Japonska ^^ Na tomhle blogu je děsný zmatek.. když se na něj podívám, vážně přestávám mít chuť něco psát... Takže moje nová adresa je korja.blog.cz a od teď mě najdete tam ^^ Doufám, že se na mě nikdo nebude zlobit ale už to prostě potřebovalo změnu..

Tímto bych chtěla poděkovat Kapi, která mi někdy dost pomáhala, také Lairai, která se nakonec smilovala a pomohla mi několika články, aby to tu úplně nezamrzlo ^3^ Moc děkuju :)

Jak to bude dál s SB
Moc si vážím všech svých SB ale na novým blogu budu mít jen oblíbené stránky, které budu navštěvoat jen tehdy, kdy budu chtít ^^ Takže od teď jen oblíbené stránky ^^ Byla bych ale ráda, kdyby jste se na můj blog chodily stále dívat a nechávaly tam alespoň nějaký ten komentář ^^

MOC DĚKUJU! ZA 10 000 NÁŠTĚV!! Moc si toho vážím a vždycky jsem snila, že můj blog bude takto navštěvovaný! :3 Dala jsem do něj snad rok a půl svého života a musím říct, že ničeho nelituji ^^!!

Tak se tu mějte ^^ A ještě zopakuji, můj nový blog -> korja.blog.cz


Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz