!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Srpen 2011

TŘÍDĚNÍ SB!

31. srpna 2011 v 22:05 | Ichigo |  Diplomy a SB
!!Nejdříve se mrkněte na předešlý článek a prosím celý přečíst!!!
Tak,sem se prosím zapisujte :) Konec bude,až se mi bude chtít XD

Stačí napsat :
1.Přezdívka
2.Blog
3.Co se ti na mém blogu líbí a nelíbí


Poslední prázdninový článek

31. srpna 2011 v 22:02 | Ichigo |  --> Watashi <--
Ahoj! Dneska tu máme poslední den prázdnin :( A uteklo to opravdu rychle. Vím,že jsem teďka o prázdninách blogu moc nepřidala,což mě vážně mrzí :( Ale důvody jsem uvedla.
Jak víte,zítra je škola.Pro mě to zítra ale bude torchu něco jiného,jelikož jdu na střední.Nový lidi,učitelé atp.. Ale hlavně se budu muset pořádně učit :/ což mě štve ale přeci jen,budu muset.Takže na blog nebudu mít tolik času. Takže předem upozorňuji svá SB,že obíhat budu určitě o víkendu,přes týden nevím,jak budu mít čas,teď další věc,jak jsem řekla ( a stále to tu budu muset připomínat ://) je škola a všichni už by měli být doma,a také už zase začala aktivita některých blogů,respektive všech,dělám !TŘÍDĚNÍ SB! Za chvili sem dám nový článek na zápis! KDO MÁ POZASTAVENO,NEMAŽU! Takže se nemusíte bát ;)

To bude asi tak všechno ^^" Tak ať se vám ve škole dáří ^^


Naruto RPG

21. srpna 2011 v 17:37 | Ichigo |  Naruto
Ahoj :) Tenhle článek je pro ty,kdo by měl rád svoji vlastní postavu z Naruta a chtěl si zahrát Naruto RPG ^^ Saso-chan založila fórum s touhle tématikou. Stačí se zaregistrovat,vymyslet si svoji vlastní postavu a dát k tomu nějaké ty techniky.Pak už jen najít nějakej ten pěknej obrázek,jak by jste chtěli vypadat a je to ^^ Můžete se pustit do hraní :)
Kdo chce,odkaz je tady :3 Přeji příjemnou zábavu :) Taky jsem tam zaregistrovaná ;) Chtěla jsem to zkusit :) Ale nic moc o tom nevím ^^ Tak to obkoukám a nějak to zkusím :)

Tak se zase mějte ^^ A hezký poslední dny prázdnin :P


Po dlouhé době se zase hlásíím :3 + POZASTAVENÍ

11. srpna 2011 v 20:32 | Ichigo |  --> Watashi <--
Ahooj! Vím,že tady toho moc není a ani jsem nic moc nepřidala ale pracuje se na tom :)) Koukám na ty anime,abych pak mohla udělat recenzi :)) Takže doufám,že se moc nezlobíte :D Taky jsou prázdniny takže chodím s holkama ven :) Omlouvám se všem SB,že jsem moc neobíhala ^^ Budu se to snažit napravit :) Ohledně toho nadpisu článku,musím blog POZASTAVIT ... Víte,teď když se koukám na ty anime a chodím s těma holkama ven,jak jsem jich zmiňovala,nemám na blog moc čas i když jsem myslela,že ho mít budu :) Někdy sem možná něco přidám a taky se budu snažit navštěvovat svoje SB ale moje aktivita na blogu bude minimální až do konce prázdnin a potom nevím,protože jdu na střední.Nevím,jaký to bude,jak moíc se budu muset učit ani vlastně nevím,do kolika hodin budu mít ale s blogem doufáám nikdy nepřestanu! *zaklepala do stolu* :) Tak doufám,že si prázky užíváte a ještě jednou prosím svoje SB,nemažte si mě,budu se snažit zapsat kam to půjde ;))


Takže zatíím papa ♥


Diplom pro Maki-san :)

2. srpna 2011 v 21:35 | Ichigo |  Diplomy a SB
Doufám,že se ti líbí ^^


New SB Maki-San

2. srpna 2011 v 21:18 | Ichigo |  Diplomy a SB
Mám nové SB Maki-San ^^ Udělala mi i diplomek ^^ Děkuju je moc krásnej ^^

proIchigo

Rekonstrukce ještě neskončila XD

1. srpna 2011 v 22:07 | Ichigo |  --> Watashi <--
Ahoj,vím,že jsem tady dlouho nebyla :D A rekonstrukce zatím taky nic moc ale já mám takovej problém XD Musím dokoukat to anime a pak začít zase další XD Stala jsem se zavislou XD Na víc,budu se ještě snažit dát to anime podle abecedy ale nevím,kdy se mito povede :D Taky mě napadlo to dát podle žánrů ^3^ Nezlobte se prosím ^^ A ještě ke všemu u mě bude tento týden spát kamarádka (na 3dny) takže to nejspíš nebudu mít čas se blogu věnovat :) Od příštího týdne by už články měly být normál :) A ještě jedna věc,ty anime,na který jsem koukala,nejspíš na ně udělám recenzi a přidám je tam :) Povídka už je docela daleko :) A nejspíš beztak udělám další rubriky s názvem fantasy a disney,protože jsem obou dvou velkem fanda ^^ Líbí se vám disney? A máte rádi fantsy? Co konkrétně ? :)) A gomene za moji neaktivitu :) Prosím všechna SB,nemažte mě T.T
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz