!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Květen 2011

Nový diplom ^^

30. května 2011 v 13:21 | Ichigo |  Diplomy a SB
Děkuji moc Yuuki-Katie-chan za krásný diplomek za spřátelení :) Nevím,jestli jsem ti ho udělala ale kdyby ne,stačí si napsat :D :) moc děkuju,je krásný a vůbec nevadí,že je opožděný :)


RychloBleskovka ^^

26. května 2011 v 20:01 | Ichigo |  Soutěže
Pár otázek na zodpovězení :D

1.Nejoblíbenějšíí skupina?
2.Nejoblíbenější písnička?
3.Jak bys chtěla vypadat?
4.Tvoje nejoblíbenější zvíře?
5.kolik máš opravdových přátek?
6.Líbí se ti tu?
7.Měla bych něco změnit?
8.Co chceš na diplomek?


Budoucnost si každý určuje sám

25. května 2011 v 8:43 | Ichigo |  Téma týdne
Na téma týdne jsem si udělala svoji vlastní rubriku,protože se mi zdá,že to píšu docela často a nechci to všechno dávat do -->Watashi<-- .
Takže témá týdne zní : Budoucnost


Kino :3

23. května 2011 v 21:16 | Ichigo |  --> Watashi <--
Byla jsem s kamarádkama na Pirátech v Karibiku :D Proč je ten Johnny vždycky tak úžasnej ♥? Ale zpět k tématu :D Jsme skvělá parta ,já, moje SB Girloflions a Kapi ,moje nejlepší kámoška a další nejlepší kámoška :D A pak ještě můj nejlepší kámoš :D Vždycky když se sejdeme je hrozná sranda : řveme všude,kde se dá,cákáme po sobě vodu z kašny atp .. :D ♥ No a tak jsme šli do toho kina. Píráti už mají tolik dílů :D A už tam nehraje Keira Nightly (nebo jak se to píše) a taky Orlando Bloom ale Penelopé Cruz se mi moc líbila :) Příběh už teda nezasahoval do těch ostatních třech aůe to se dalo čekat.Do kina jsme propašovali 2x ledový čaj, 2xbrambůrky, 1x popcorn takže jsme jim tam nadělali pěknej bordel :DD Potom se šlo ven! Bylo to prostě nejlepší na světě! (Moc vás žeru ♥)

Tady je fotka,kterou mám jako profilovku na FB :D Je to nejlepší fotka :D


Fotka od Kapi,nechtěla se mi stahovat :3

Tudle jsem našla v PC ^^


Deníček? Ne,jen nuda v informatice :D

23. května 2011 v 13:13 | Ichigo |  --> Watashi <--
Zdravím ;) Takže je tu další hodiny informatiky a tady na tom PC mi nejede word ani powerpoint takže si můžu dělat co chci :D Upozorňuji,že to deníček není.Jen je tu nuda :)

Takže co se bude na blogu dít?
Slibovat nic moc nechci ale zase tu nejspíše budou obrázky,nějaká hudba a čeká vás i Bleskovka ^^ Aby jste se tady nemuseli pořád dívat jen na obrázky a číst si jak se nudím :D
Potom dám MOŽNÁ i info o nějakým filmu nebo anime (podle toho,co se mi bude chtít :D )

Také tu proběhne anketa a taky malá REKONSTRUKCE blogu ( tím myslím nový menu atp,měnění designu zatím neplánuju ,protože se mi tento docela líbí i když další design bych si mohla nachystat :D) Klikačka je už zrovozněná ^^ Takže moc děkuju SB Kapi ^^ Jinak jak jsem říkala,mám nové SB Girloflions : www.girloflions.blog.cz . Právě začíná s blogem takže jestli by jste chtěli,můžete ji podpořit ^^ Myslím,že by byla Hodně ráda :) Abych nezapomněla, děkuju Dizi-chan za to,že tam napsala komentář a podívala se tam ;)) Takže tady je ode mne malá reklama^^ Takže to bude asi všechno,loučím se a jdu přidat ještě obrázky ^^ Sayonara minna ^^


Nové SB Girloflions

21. května 2011 v 18:15 | Ichigo |  Diplomy a SB
Sice jsem řekla,že nová SB brát nebudu,ale tohle je jedna moje kamarádka ze školy ^_^

Její blog je : www.girloflions.blog.cz

Tady je diplom :Je schálně udělaný tak,aby ladil k designu,který jsem udělala ^^

Neko

21. května 2011 v 13:53 | IchigoBOŽE,ZA CO MĚ TRESTÁŠ?!

18. května 2011 v 20:20 | Ichigo |  --> Watashi <--
Víte jak se říká "myslet znamená hovno vědět?"No tak já jsem na to docela dost doplatila...Myslela jsem si,že po přijímačkách už to bude vph ale spletla jsem se.V tom hrozným ústavu,jmeném škola nás honí mnhem víc,samý projety,testy atp..Myslela jsem,že nás nechaj být,ale oni toho chcou víc než to provní pololetí! Já se vůbec nestíhám učit a to je taky důvod,proč tu byly jen ty obrázky.Neměla jsem čas napsat pořádnej článek,a ani teď ho nemám.Doufám,že vám nevadí,že ty obrázky tady budou docela často (jestli je někdo sbírá nebo něco podobnýho tak je to dobrý) ale ti co chchtějí číst nějaký články budou mít nejspíš smůlu...BOŽE! Jak já to školu nesnáším fakt!


Black Rock Shooter

15. května 2011 v 15:55 | Ichigo |  OstatníAnimefest aneb jak to všechno probíhalo ^_^

9. května 2011 v 19:37 | Ichigo |  --> Watashi <--
Jelikož Animefest už skončil (jsem momentálně po smrti a píšu ze záhrobí) měla bych sem napsat jaký to bylo pro lidi,který tam bohužel nemohli.Takže nejdřív jsem tam přišla a šla jsem za lidma,kteří dělali registari a potvrdila jsem to :D Potom jsem se setkala s těma kamarádkama ^_^.

Hatsune Miku

5. května 2011 v 20:48 | Ichigo |  Volcaloid
Rozhodla jsem se semka dát pár obrázků Hatusne Miku ^^


hatsune_miku minoru vocaloid

ANIMEFEST ~♥!

5. května 2011 v 17:28 | Ichigo |  --> Watashi <--
Tak a blíží se to závratnou rychlosti! A co jiného než animefest!!! Tak moc se na něho těšíím ! Bude to prostě bomba!Už tam chci jít dva roky ale nebyly finance!Ale teďka konečně! Jdu tam! Jsem tak šťastná! Myslím,že to bude nejlepší akce v životě! Ke všemu spím u kamarádek takže bude prča a bude to prostě MEGABOMBA! A na víc tam se mnou jde hodně lidíí,který znáám :DD Tak hroooozně se těšííím!! Hlasujte mi v anketě prosíím :) A ptám se,nechtěli by jste se poznat? Bylo by bezva,kdybych se svýma SB znala osobně :D Já nevím jak vy ale já si dám na sebe cedulku Ichigo-sama ^_^! Takže kdo by se chtěl seznámit klidně může! :D :3 Hozně se těšíím! :D A hlavní je že si tam budu moct něco koupit! A utratím všechny peníze co mám! A hned jak animefest skončí (což bude moje smrt) začnu si šetřit na další rok! :DD Bože!! Táááák se těšíím! Vím,že to pořád opakuju ale bude to bezváááááááá!! :DD

plakat

Vážně hrůza!

4. května 2011 v 17:48 | Ichigo |  --> Watashi <--
To snad nemyslí vážně... Můj strejda mi nejdřív říká,že anime a manga jsou pro malý a že si mám udělat blog o něčem jiným..a když mu řeknu že ne tak řekne,že jsem drzá..tohle je fakt pech..Ke všemu si to myslí i naši ale tak nějak po tajmu..moc se mi do toho co mám ráda nepletou ale doufají,že až budu větši,že se to ztratí.Jenže neztratí..A spolužáci se na mě dívají jako na magora..tím,že to mám ráda nejsem IN ale popravdě řečeno,todle je mi úplně u prde*e! Jestli se lidi nesmíři s tím co mám ráda,tak to maj smůlu..I když musím říct,že fenomén dnešní doby být IN,nosit značkový oblečení a poslouchat písničky který zrovna letí mě dost štve.Proč mě proboha nemůžou nechat napokoji? Mám to RÁDA a nesnáším,když mi někdo něco přikazuje..Fakt děs..NECHÁPU,PROČ SE NEMŮŽOU SMÍŘIT S TÍM,ŽE TO MÁM RÁDA!Stejný to je i když má někdo jinej styl oblečení nebo poslouchá já nwm.. třeba Metal..Proč ty lidi neberou člověka tak,jak se chová a né,co nosí nebo co poslouchá? Proč asi nemám ráda lidi..Bože vážně lidi nesnášíím..ubližujou zvířátkům a všechno ničí..Že jim to není blbý.. Máte s tím taky takovej problém? Myslím s rodičema a se spolužákama?


The Lost Tower

2. května 2011 v 20:10 | Ichigo |  Filmy

Gekijōban Naruto: Shippūden - The Lost Tower

  • Japonsko

    Gekijouban Naruto Shippuuden: Za rosuto tawâ

    (Japonsko)
Animovaný / Dobrodružný / Fantasy / Komedie
Japonsko, 2010, 85 min
Poster k filmu Gekijōban Naruto: Shippūden - The Lost Tower
POZOR SPOILER!!ALE NENÍ TO ZAS TAKOVÁ HRŮZA :D

Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz