!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Bože, jak tohle někdo může říct??!

8. listopadu 2010 v 21:06 | Ichigo

Moje kámoška (je jí 14 let) je závislá na mangách, ale ona nečte ty normální, ale sex-manga. Nekupuje si jenom časopisy, ale taky se na internetu kouká na sex videa z Japonska. Existuje tam jedna postava a jmenuje se Hidan a je to totální psychopat. Věří v nějakého boha, který od něj vyžaduje zabité lidi jako oběti a díky tomu může být nesmrtelný. To je nejoblíbenější postava mojí kámošky! A navíc se ještě při hodině náboženství, kde se člověk na jednom místě modlí k Bohu, modlí k Jashinovi, šílenému bohu z mang a omlouvá se mu za to, že mu nepřináší žádnou oběť! Mně to přijde naprosto šílené a hrozně mě to štve! A kromě toho je nespokojená se svým vzhledem. Je velká a tlustá.
Ajka, 13 let

Odpověď Popcornu:
Ahoj Ajko! Vypadá to, že tvoje kámoška nemá žádné sebevědomí a nedokáže se srovnat sama se sebou a se svým životem. Proto prchá do nereálného světa mang. A ty máš naprostou pravdu, že už se to u ní vyvinulo v jistou formu závislosti. Řekni jí, že ji máš ráda, ale že se s její manga závislostí nemůžeš srovnat. Musíš ale dělat rozdíl mezi ní a závislostí. Pokud tě bude chtít přivést k tomu, aby ses s ní koukala na manga, tak to odmítni. Řekni jí, že tohle téma tě sice zajímá, ale není to tak důležitá součást tvého života. A snaž se vymýšlet aktivity, které by ji odvedly od jejího manga světa. Podnikej s ní něco, jděte třeba společně do kina, na nákupy, jeďte na výlet. Mluv s ní a naslouchej jí. Možná jí potom dojde, co je v jejím životě špatně.

Tohle je z časopisu Popcorn.Určitě ho všichni znáte.Doufám,že jste si to přečetli celé,protože to,co tam napsali je nepřípustný a hnusný! 

Rozdělila jsem to do pár bodů :

1.Sex manga?? co to jako má bejt?? Nějaká parodie?? Když už o něčem píšou, tak ať si to všecko nastudujou.Je to přeci hentai!

2.Hidana NIKDO  urážet nebude!!!Sice je trochu magor, ale když Naruta nikdy neviděli,tak se do toho nemaj co s*** !

3.Jashin je taky skvělej bůh,kdyby o něm aspoň něco veděli!

4. A to,že se někdo někdy podívá na hentai (ne že bych to dělala :D ,nemyšleno jako ironie :D ) není únik do vlastního světa! Anime a Manga je přece koníček ! Je to stejný, jako když má někdo rád Twillight nebo Simpsonovi!

5. Neumí skloňovat!!!

6. Nikdo nikoho nikdy nebude nutit, aby se Anime a Mangy vzdal když ho to tak baví !

7.Velikej a tlustej může bejt kde kdo!!

8. Dát tam obrázek Dragonball ,kterej ani hentai není je teda urážka, a nejraději bych se jím vysmála do ksichtu!

Taky mě hrozně mrzí, že lidi ,jenom protože. že je manga a anime kreslený myslí,že je to pro malý a tak nás považujou za malý dětska. Hlavně že Hello Kitty pro malý není a kde kdo ji nosí na tričku! Proč jsou lidi takový? Upozorňuju takový Elfen Lead rozhodně pro malý není a některý díly Naruta taky! Někteří prostě jen neumí vidět ten cit a težkost té kresby, kterou do ní vložil ten,co ji maloval.Na víc se vsadím,že většina z nich by to ani nenakreslila!Hrozně mě to naštvalo a tak se omlouvám za hrubé výrazy.

Jinak, komu to taky přišlo hrozný , tak se může na facebooku přidat do skupiny
" Chceme omluvu od Popcornu "


Jedna holčina, moje kamarádka se rozhodla jim do redakce poslat stížnost! 

  myslím ,že je to výstižný a pravdivý!
Za chyby se omlouvám :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ywen Ywen | Web | 8. listopadu 2010 v 21:24 | Reagovat

naprosto souhlasím. sice nejsem závislá, ale manga a anime se mi strašně líbí. Že někdo napíše takovouhle snůžku keců, no nevim. T o tom ten člověk nemůže mít ani nejmenší přehled. :-?  :-?  :-?  :-?  :-?

2 Rena Rena | Web | 12. února 2011 v 19:51 | Reagovat

Jen ať tam tu stížnost pošle, to je velká urážka anime a mangy!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz