!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Listopad 2010

Koho játo vlastně znám?!

29. listopadu 2010 v 13:30 | Ichigo |  --> Watashi <--
Někdy je až směšné, jak se lidé chovají.Vždy za to nějak zaplatí a pak se tomu ještě diví.Nechápu to.Proč jsou někteří zlí a někteří hodní? Vždyť každej z nás je ze stejného "materiálu".Už nevím co s tím.Když mi někdy někdo něco udělá :D ,tak je jasné, že mu to chci oplatit ale snažím se co nejvíc se uržet.Ale dneska to fakt nešlo.Omlouvat se nebudu.To mě ani nehne.Spíš je mi líto, že to někdo vůbec může udělat.Bere bez dovolení vaše věci, smějese vám jen proto,že nemáte značkové oblečení atp..K životu přeci nepotřebuju Adidas nebo Nike ani HaM nebo CaA.K životu potřebuju hlavně rodinu,lásku,péči,kamarády..Nevím, co se to s dnešníma lidima děje.A myslím, že to nikdy nejspíš nepochopím.Ano, taky mám někdy značkové ale fakt to k životu nepotřebuju tak moc jako pravé kamarády a rodinu.Ale pochopit tenhle svět bude težší, než jsem si myslela.

Další rubrika na světě

27. listopadu 2010 v 23:37 | Ichigo |  --> Watashi <--
Jelikož mě hrozně baví dělat na photofiltru , rozhodla jsem se vám poskytnout službu, ve které si můžete objednat třeba layouty ( design) , avatárky , ikonky a plno dalších takových věcí.Jestli budeš mít zájem, stačí napsat s čím to chceš, jak veliké by to mělo být a jaké barvy bych měla upřednostňovat.Napíšu sem několik pravidel, které musíte dodržet :

1.Nesmíš moje výtvory považovat za své ( všechny si budu podepisovat tak, aby se to nedalo odstranit)
2. Nesmíš na nic nic měnit. Stačí mi říct, a já to opravím.
3.Layouty (design) budu nastavovat sama. Nastavíš si tam třeba heslo jen abych to mohla udělat, a pak si tam dát to původní.
4.Na svém blogu musíš mít ikonku mého blogu a mít tam napsané, že jsem ten design dělala já
5.Přímám reklamace.Komu se to nelíbilo, stačí říct a udělám jiný ( můžeš mít dát na sebe kontakt aby jsme se domluvili)Bleskovka

26. listopadu 2010 v 19:28 | Ichigo |  Soutěže
Táák! A zase jsem tady :D Tentokrát s mojí bleskovkou :D Každý za to dostane Diplom smozřejmě ^^ Ale musíte odpovědět správně.Jedině u otázek, kde si můžete vybrat odpověď je to vph :)

Bleskovka končí poslední den v listopadu.

Jinak bych chtěla popřát Kájíkovi, aby se uzdravila a nebyla v té nemocnici dlouho ! MTMR♥♥Tady jsou otázky, na které musíte odpovědět pokud chcete diplomek :

Máš rád anime a mangu?( jestli ne, tak to nedělej tuhle bleskovku prosím.Jinak děkuju,že sis to tu alespoň prohlédl/a ^^ A klidně můžeš napsat komentář :) )
Které je tvé nejoblíbenější anime?
Jaká je tvá nejoblíbenější manga?
Zelená nebo Červená?
Naruto nebo Bleach?
Kdo nakreslil Naruta?
Kolik má Tokyo mew mew nebo chcete-li Mew mew power epizod?
Kolík mám spřátelených blogů? ( když nepočítám, že někdo má dva)


Je to první bleskovka :D Tak na mě prosím buďte hodní :))
Diplomek od SallyMay

25. listopadu 2010 v 22:32 | Ichigo |  Diplomy a SB
A opět jsem udělala další bleskovku a opět tu mám dálší diplomek. No není to super ? :D

Stráášně mooc děkuju za diplomky :D Jsou nádherné :)

FREE photo hosting by jpeg.CZ

Naruto - recenze

22. listopadu 2010 v 21:14 | Ichigo |  Naruto
Naruto se mi osobně strašně líbí!Miluju hlavního hrdinu a je tam tolik postav,že nemám nouze si vybrat toho nejoblíbenějšího ^^ Jen poslední dobou, se mi Naruto tolik nelíbí.Začalo to tím,že se začaly dávat díly, z Narutova dětství takže jsou tam takový kraviny jako mluvicí ninja pštros ap..Kishimoto to dost protahuje a mě to už začíná nudit. Ale přesto se musím dívat na nový díly!Jelikož jsem hodně dílů dopředu díky manze, tak vím, co se tam stane a tak se na to těším že asi umřu :D A taky je tu fakt,že opening a ending jsou úplně nejúžasnější ^^ A ne jen tyhle ale všechny! Prostě nejlepší anime! 


Dávám tak 9 z 10 bodů ale to jen dočasně ^^


Naruto:

Je hyperaktivní,hezkej ^^,kamarádskej,hodnej,pomůže když jste v nouzi a nejlepší je, že se nikdy nevzdává!To na něm miluju!Zastává se kamarádů a vytváří si vztahy s novýma.MILUJU HO!!!!!!!


Sakura:

Zprvu jsem ji neměla ráda,protože na můj vkus byla hrozně hysterická,zlá na Naruta ( tu větu,co řekla : Vždyť nemá ani rodiče" to bylo doost hnusný) Ale postupem času jsem jí začala mít ráda,i když to není moje nejoblíbenější postava.


Sasuke:

Jak jste si všimli, Sasukeho nesnáším! Ne proto,že se chová jak debil) za to nemůže) ale proto,že měl Naruto konečně kamaráda  a Sasuke taky ale přesto odešel z vesnice! Chápu, pomsta ale i přes to všechno ji mohli vykonat společně s Narutem. Ale jak už to bejvá, kdyby nebyli záporňáci, je to k ničemu! Přesto ho ale nesnáším :D I když vlasy má cool :D


Kakashi :

Já osobně Kakashiho úplně zbožňuju!Je vtipnej, hezkej, hodnej, dobrej ninja ! Prostě všechno co má velitel být!Hinata :

Na Hinatě mi trochu vadí, že je tak stydlivá. Milovala Naruta ale bála se mu to říct. A vadí mi( to není chyba Hinaty) , že když Narutovi vyznala lásku, nic se s tím nedělá! :/ Jinak je hodná a milá a to se mi líbí.( ne, že bych měla ráda všechny kladný postavy)


Kiba a Akamaru :

Jsou bezvadní.Akamaru je roztomilý a Kiba je taky moc hezkej.Vytváří spolu jedinečné duo a to se mi tak líbí.


Shino : 

Shinovi brouci jsou skvělí.I když Shino sám mi příjde hrozně záhadnej a pak se divý, že si ho nikdo ani nevšimne.No jo :D I tajemní lidé tam musí být.


Ino :

Ino mám ráda.I když to soupeření se Sakurou mě trochu štve.Je hezká, podobá se Deidarovi ♥ a zlá taky není.

Chouji :

Jedlík jak má být :D Jeho zvětšovací jutsu jsou supr :D


Shikamaru :

Moc toho nenamluví.Je geniální a přitom nevěřil Narutovi, že ochrání krále. (Bylo to ve filmu a kdo neví co je král, tak jsou to malé děti, které budou příští generací Konohy)Ten-Ten :

Má dobrý zbraně a je hezká.Líbí se mi ale v anime ani v manze se moc neobjevuje a to mi trochu vadí.


Neji : 

Je mi líto, co se mu stalo.Ale osud je osud no ne? Docela mě štval, že si o sobě tak moc myslel a byl zlej na Hinatu ale teď je to v pohodě ;)


Rock Lee :

Hyperaktivní a bohužel nevyužívajicí chakru. Ale to by zase tak nevadilo je to dobrý ninja :D Mám ho ráda toho tlustoobočnatce :D


Sai :

Z počátku jsem ho přímo nesnášela! Hrozně podváděl Naruta a Sakuru. Ale potom, se změnil a to už se mi začal líbit.Gaara : 

Gaaru jsem měla ráda vždycky. Byl krutý a neúprosný a to se mi tak líbilo.Bylo mi ho i líto ,protože dopadl stejně jako Naruto.Byl sám, a samota je skoro to nejhorší.Potom,co ho Naruto změnil je taky fajn.Jen Naruta chce tak moc ochraňovat ,až mu zavazí.


Temari:

Tu mám taky moc ráda.Je hezká a podle mě se hodí k Shikamarovi.


AKATSUKI :

Pein : 

Duši měl dobrou ale bohužel úmysly špatné.No co se dá dělat. Měla jsem ho ráda a je mi líto, že umřel :( A víte, že to byl Narutův příbuznej ????????? o.O


Konan : 

Co říct ke konan.Vždy následovala Nagata a Yahika.Nikdy nepřemýšlela samostatně.Ale je dobrá ;)


Deidara : 

Miluju ho ! Se super a ten jeho výbušnej jíl .. co k tomu dodat :3


Zetsu : 

Přezdívám ho Aloe Vera :D Taky tak vypadá. Je dobrý,že může chodit v podzemí ale osobně se mi moc nelíbí.


Tobi as Madara : 

Dlouhou chvíli jsem si myslela,že by to mohl být Obito, protože měl jen jedno oko,který mu bylo vidět.Když byl ještě Tobi tak byl úplně boží ale teď se mi nelíbí


Sasori :

Ten je supr :) Jen škoda,že mu umřeli rodiče.Babička Chiyo je hodná a snažila se ho vychovat.


Itachi : 

Bráška Sasukeho ale narozdíl od něj ho mám alespoň ráda. Musel udělat to,co musel a to, že nezabil Sasukeho bylo proto, že ho miloval víc jak svého otce a matku.A co udělal Sasuke??! Zabil ho!! :/


Kisame :

Žralok jeden zubatej :D Je supr :) nemám co dodat :)


Hidan : 

MILUJU HO!! Je suprovej :DD A taky nemám co dodat :DD


Kakuzu :

Moc se mi nelíbil, protože byl jen na peníze.A to byl i důvod, proč byl v Akatsuki.Orochimaru :

Je u mě na to mstejně jako Sasuke ! Takže debil :(Všechny obrázky jsou z google.cz a je tu zkombinován Shippuuden a normální Naruto.

Omlouvám se

22. listopadu 2010 v 8:36 | Ichigo
Moc se omlouvám, že jsem tu přes víkend nedala žádný článek ale nedostala jsem se na počítač :) Jinak, dneska to určitě napravím ;) Gomenasai ^^

bng

O čem je Naruto

17. listopadu 2010 v 19:49 | Ichigo |  Naruto
Myslím,že Naruta znají snad všichni otaku! Ale ti, kdo začínají a chtějí se o tom něco dozvědět, jste na správné adrese :D Může obsahovat spoiler :D

Je to klukovi, který nikdy nepoznal a nejspíše nikdy nepozná pravou lásku rodičů.Když Konohu napadla devítiocasá liška tzv. Kyuubi musel hokage (narutův otec společně s jeho matkou ) něco udělat aby zachránili vesnici i Naruta. Zapečetili do Naruta Kyuubiho a oba dva zemřeli. Chtěli,aby byl Naruto milován , protože on musel nést to břímě. Ale lidé ho rádi neměli. Spíše ho nenáviděli a báli se ho.Proto byl Naruto vždy sám.Po akademických zkouškách ,které Naruto musel hodně krát opakovat se nakonec stal ninjou.V týmu byl se Sakurou Haruno a Sasukem Uchihou. Sám Naruto je příjmením Uzumaki podlé své matky Kushin Uzumaki. Velitel týmu 7 je Kakashi Hatake.Se Sasukem Naruto pořád soupeří a tak se z nic stávají velicí soupeři ale i přátelé.Když Sasuke opustí vesnici, pro vykonání své pomsty Naruto ho najde a začnou spolu soupeřit.Naruto však prohraje.Sakura se to dozví a bude z toho zničená, jelikož Sasukeho milovala.Proto ji Naruto slíbí, že ho dovede zpátky do vesnice. Naruto tak zažívá plno dobrodružství. Jako manga ještě doteď pořád pokračuje a jako anime samozřejmě také.Je to jedním z nejoblíbenějších anime nejen v Japonsku ale i na světě. Dělí se na dva spolu související  příběhy. Ten druhý, Naruto Shippuuden je taky o Narutovi ale když je mu už 17. 

Doufám, že to o Narutovi stačí.


Naruto


Naruto Shippuuden


Sailor Moon - Obrázky

14. listopadu 2010 v 20:30 | Ichigo |  Sailor Moon
Tak a je tu další várka obrázků, tentokrát Sailor Moon. Je tu zase anketka tak plsky hlasujte ;)

Sailor Moon


Sailor Mercury 


Sailor Mars

Sailor Jupiter


Sailor Venus 


Sailor Chibi Moon

Přátelé

11. listopadu 2010 v 21:35 | Ichigo |  Pro vás ^^
Přátelé se rozdělují na :

Pravé,kteří vás podrží i ve chvílích, ve kterých to potřebujete nejvíc ♥
                                      
Takový,kteří s vámi sice kamarádí ale kdyby se vím něco stalo tak se o to moc nezajímají .

Úplně falešní, kteří se přetvařujou jak vás mají rádi a hned za rohem vás pomlouvají !Pravých přátel je vždy nejméně, ale za to si s nimi užijete největší srandu a tak vás to ani nebude tížit. Jsou prostě skvělí ♥♥♥ Nikdy na vás nenechají dopustit a vždy se vás zastávají ♥.♥

Takoví ti "neutrální" , ti jsou celkem fajn ;) dá se s nimi pokecat a jsou docela.I když je jasné, že se těm pravým nevyrovnají :D Zase vás ale mohou zradit a nebo pomlouvat. Ale ve většině případů jste jim spíše ukradení.

Úplně falešní jsou ten nejhorší druh kamarádů a vůbec lidí. Jsou na vás milí, tváří se jako andělíčkové ale pod tím vším jsou to pěkný mrchy. Většinou vás využívají  aby jste jim radili třeba ve škole nebo od vás zjistí nějaký ty drby a pak vás pomlouvají a šíří je dál. Nesnáším je ( to nejspíš nikdo ) a ve většině případu jsou to fifleny! 

Co z toho vlastně máme za ponaučení? 

Lepší je mít míň kamarádu, ale je důležitý, že jsou praví a nepřetvařují se a nelžou vám.
Samozřejmě čím víc, tím líp ale dávejte si na to velký pozor! To co se tvaří jako andílek je hnusný a prohnilý ďábel!

Omlouvám se za chyby ale večer mi to zas až tak nemyslí, takže gomenne ^^

                   Image

New design už je tady a má jen malilinké vady! :D

9. listopadu 2010 v 22:35 | Ichigo |  Designy
Takže blog je teda hotový.Ještě se tu samozřejmě najde něco na opravení protože,jak jsem zjistila tak mi to tam moc nevychází :D Kdyby někdo měl nápad a věděl,jak to udělat tak plsky pište do komentů, všechno je vítaný :D A doufám,že se líbí :D

Jak už mnozí jistě víte, Haruhi-chan připravuje Ninjovskou zprávu , povídku která je fakt drsná :D Nevím, kdy bude první kapitola protože se ještě musí vymyslet jména ale čekám to docela brzo ;)

Tak se kochejte novým designem a kdyby cokoliv, kdokoliv chtěl přidat na blog třeba nějaký obrázky nebo písničky,já se budu snažit vám vyhovět :D
Zase změna Designu ? Ano

8. listopadu 2010 v 21:40 | Ichigo |  Designy
Zase jsem se rozhodla udělat new design, protože moje "nový " SB končí s blogem :( což mě teda hrozně štve :(( ale i tak ,příjde mi blbý pořád využívat její design a tak by tu měl být ten můj co nejdřív ;)Design bude vypadat takto :


gfhg

Bože, jak tohle někdo může říct??!

8. listopadu 2010 v 21:06 | Ichigo

Moje kámoška (je jí 14 let) je závislá na mangách, ale ona nečte ty normální, ale sex-manga. Nekupuje si jenom časopisy, ale taky se na internetu kouká na sex videa z Japonska. Existuje tam jedna postava a jmenuje se Hidan a je to totální psychopat. Věří v nějakého boha, který od něj vyžaduje zabité lidi jako oběti a díky tomu může být nesmrtelný. To je nejoblíbenější postava mojí kámošky! A navíc se ještě při hodině náboženství, kde se člověk na jednom místě modlí k Bohu, modlí k Jashinovi, šílenému bohu z mang a omlouvá se mu za to, že mu nepřináší žádnou oběť! Mně to přijde naprosto šílené a hrozně mě to štve! A kromě toho je nespokojená se svým vzhledem. Je velká a tlustá.
Ajka, 13 let

Odpověď Popcornu:
Ahoj Ajko! Vypadá to, že tvoje kámoška nemá žádné sebevědomí a nedokáže se srovnat sama se sebou a se svým životem. Proto prchá do nereálného světa mang. A ty máš naprostou pravdu, že už se to u ní vyvinulo v jistou formu závislosti. Řekni jí, že ji máš ráda, ale že se s její manga závislostí nemůžeš srovnat. Musíš ale dělat rozdíl mezi ní a závislostí. Pokud tě bude chtít přivést k tomu, aby ses s ní koukala na manga, tak to odmítni. Řekni jí, že tohle téma tě sice zajímá, ale není to tak důležitá součást tvého života. A snaž se vymýšlet aktivity, které by ji odvedly od jejího manga světa. Podnikej s ní něco, jděte třeba společně do kina, na nákupy, jeďte na výlet. Mluv s ní a naslouchej jí. Možná jí potom dojde, co je v jejím životě špatně.

Tohle je z časopisu Popcorn.Určitě ho všichni znáte.Doufám,že jste si to přečetli celé,protože to,co tam napsali je nepřípustný a hnusný! 

Rozdělila jsem to do pár bodů :

1.Sex manga?? co to jako má bejt?? Nějaká parodie?? Když už o něčem píšou, tak ať si to všecko nastudujou.Je to přeci hentai!

2.Hidana NIKDO  urážet nebude!!!Sice je trochu magor, ale když Naruta nikdy neviděli,tak se do toho nemaj co s*** !

3.Jashin je taky skvělej bůh,kdyby o něm aspoň něco veděli!

4. A to,že se někdo někdy podívá na hentai (ne že bych to dělala :D ,nemyšleno jako ironie :D ) není únik do vlastního světa! Anime a Manga je přece koníček ! Je to stejný, jako když má někdo rád Twillight nebo Simpsonovi!

5. Neumí skloňovat!!!

6. Nikdo nikoho nikdy nebude nutit, aby se Anime a Mangy vzdal když ho to tak baví !

7.Velikej a tlustej může bejt kde kdo!!

8. Dát tam obrázek Dragonball ,kterej ani hentai není je teda urážka, a nejraději bych se jím vysmála do ksichtu!

Taky mě hrozně mrzí, že lidi ,jenom protože. že je manga a anime kreslený myslí,že je to pro malý a tak nás považujou za malý dětska. Hlavně že Hello Kitty pro malý není a kde kdo ji nosí na tričku! Proč jsou lidi takový? Upozorňuju takový Elfen Lead rozhodně pro malý není a některý díly Naruta taky! Někteří prostě jen neumí vidět ten cit a težkost té kresby, kterou do ní vložil ten,co ji maloval.Na víc se vsadím,že většina z nich by to ani nenakreslila!Hrozně mě to naštvalo a tak se omlouvám za hrubé výrazy.

Jinak, komu to taky přišlo hrozný , tak se může na facebooku přidat do skupiny
" Chceme omluvu od Popcornu "


Jedna holčina, moje kamarádka se rozhodla jim do redakce poslat stížnost! 

  myslím ,že je to výstižný a pravdivý!
Za chyby se omlouvám :)

Doplomky pro Laio♪

5. listopadu 2010 v 18:43 | Ichigo |  Diplomy a SB
ÁÁ konečně mám další SB, od kterého jsem si dokonce nechala udělat design ^^

Adresa je --> TU <--A teď diplomky za SB a za udělání toho kawaii designu ^^


selena

ýtž

Obrázky Haruhi

3. listopadu 2010 v 20:12 | Ichigo |  Melancholy of Haruhi Suzumiya
http://i307.photobucket.com/albums/nn289/nurikosama/Haruhi_Suzumiya.jpg


http://www.otadesho.com/files/animania/haruhi_chibi.jpg

Ta malá Haruhi je prostě KAWAII ♥.♥Nový dess je na světě :)

1. listopadu 2010 v 17:56 | Ichigo
Ještě jednou chci poděkovat Laio♪ za nastavení designu a za odměnu ode mě dostane diplomek (napiš plsky do komentů, s čím nebo s kým to budeš chtít ), a další za SB ^^. Takže dohromady 2 diplomky :))

Nejpozději tu budou do týdne :))
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz