!Fantasy is my Reality!
Chceš být SB? Klikni --> ZDE ♥ (už neberu)
REKLAMY TADY!!!!!!!!

Říjen 2010

Bude new design :)

31. října 2010 v 22:17 | Ichigo |  Designy

Tak jsem si řekla, že by byla dobrá změna :) No a když říkám změna tak pořádná :) nechtěla jsem si dělat design aby nebyl podobný tomu, co mám teďka a tak jsem poprosila jeden blog Tady ^^ , který se na to specializuje aby mi na zakázku jeden vyrobila :) No a vypadá takhle :


Prosím, hlasujte v anketě, který se vám líbí víc.
A ještě jednou chci poděkovat Laio♪ ,která byla tak pohotová ,a když jsem jí o něj dnes napsala, taky dneska už byl hotový :) Arigato ^^

Jinak myslím, že blog potřebuje změnu ;)

Obrázky a anketka ^^

30. října 2010 v 22:53 | Ichigo |  Pro vás ^^


Naegino Sora, Kaleido Star


Tak který?? :)

Halloween a Prázdniny !

27. října 2010 v 14:01 | Ichigo
Prázdniny jsou v plném proudu! Je tu ale i Halloween na ten nesmím zapomenout :D Já tedy nejsem člověk, terý by ho slavil , spíše se mi zdá, že přejímat Americké svátky je hloupost... ale co už :D Užíjte si to jak nejvíc to půjde!

HAPPY HALLOWEEN65238720yd1.jpg

NarutoHalloween.jpg Naruto halloween image by MidnightFantasyStar


My Wallpapers

24. října 2010 v 17:54 | Ichigo |  --> Watashi <--
Ahojky,takže miluju když můžu cokoli vytvářet a přeskládávat atp.. no a tak jsem si trochu s Photofiltrem a vzniklo z toho tohle :

dd

rwetre

dfftg


V tomhle jsem úplnej začátečník tak plsky omluvte chyby který tam jsou. Jinak tyto wallpapers jsou na rozlišení 1280x1024 takže kdyby někdo chtěl nějaký jiný tak si napište do komentů.

Jinak dělám wallpapers na přaní takže si do těch komentářů (pokud teda budete mít zájem) napište:

1) S kým wallpaper budete chtít
2) Jaké má být rozlišení
3) Jakou krajinu by jste tak chtěli (případně si sami vyhledejte)

Wallpaper nebo Wallpapers by měly být hotové do týdne.
To je všecko ^^

Další písničky - doufám,že se budou líbit ^^

22. října 2010 v 13:39 | Ichigo |  Hudba


Doufám,že se líbí a tak mi prosím napište do komentářů,kterou písničku tu chcete ^^


"ABY KAŽDÝ MOHL POSLOUCHAT TO,CO SE MU LÍBÍ"

Harajuku sraz aneb jaká to byla sranda :D

20. října 2010 v 8:55 | Ichigo |  Pro vás ^^
Ahoojky ^^ V sobotu 16.10.2010 se konal v brně Harajuku a Cosplay sraz :)) Bylo to bezva :) nejdříve jsme se sešli u morového sloupu na Svoboďáku.Pak jsme šli do koishi,kde se prodává japonské jídlo (pravý japonský bonbóny,susešky,rámen atp ..)Tak pořadatelé koupili i dárky pro vítěze soutěží.Po té jsme šli na Špilberk k fontáně a tak jsme se začali všichni představovat.Poté jsme se přihlásili do soutěží.(Já jsem se tam nepřihlásila ale místo sebe jsem přihlásila kamarádku,která šla za krásnou classic lolitku.A taky že vyhrála druhý místo :)) Po skončení soutěží jsme měli chvilu na povídání a nakonec jsme šli do KFC.Potom to skončilo.^^Za sloupem jsou samozřejmě ještě další harajuku a cosplay nadšeci ale bohužel to tu není vidět :((

Haruhi-nová spoluadminka

18. října 2010 v 20:32 | Haruhi |  --> Watashi <--
Ahoj,
omlouvám se za spoždění mého prvního článku a púsobení na blogu vůbec. Jak všichni víte
 budu na tomto blogu spoluadminkou spolu s Ichigo a za to jsem jí velmi vděčná. Mé jméno je Haruhi a ještě jsem se tak úplně nerozhodla o čem budu psát, takže kdyby někdo měl nějaký nápad ať napíše :).
Mám ráda anime hlavně Naruta a Full Metal Alchemist :) pak zvířata, z těch hlavně koně a  pak vlky a kočkovýté šelmy. Ráda kreslím a myslím že mi to začíná trochu jít :D. Pak mám taky hodně vlastnotí které neumím, třeba psát články. Ale doufejme že se do toho dostanu, protože bych tu ráda zůstala. 
Už mě nic smysluplnýho nenapadá ale zítra nebo pozítří  přidám další článek.

Haruhi

Nový video :))

13. října 2010 v 20:10 | Ichigo |  Hudba
Ahoojky všem! Udělala jsem si nový video na youtube a dopadlo to takhle :Tak prosím napište,co si o tom myslíte do komentů :)) A klide i na Youtube ^^

Počteníčko

10. října 2010 v 21:07 | Ichigo |  Povídky
Povídky,básničky,knížečky a plno dalšího tu najdete,
Vždy se však dobře dívejte a vše mi prosím komentujte.


Měsíční svit - 1.díl

10. října 2010 v 19:32 | Ichigo |  Měsíční svit
Tak jak jsem slíbila.Doufám,že se bude líbit a prosím napište do komentářů co si o tom myslíte ^^


Když výjde měsíc, a je dobře viditelný,spousta lidí si říká "to je nádhera" nebo " Ten je tak velký".
Ale tohle není případ Mizuki. Ona totiž měsíc nenáviděla.
Nevěděla proč,ale nenáviděla ho.
Vždy když vyšel,a dopadlo na ní světlo,měla pocit, jakoby každou chvíli měla zmizet.Svět ve kterém žila měla ráda.Skrývala se před ním seč mohla.Když spala, měla zatažené žaluzie. Když tak jednou spala,zdál se jí velice divný sen.Stála u svého domu a objevil se tam muž.Měl krátké hnědé vlasy,modré oči a malý vous.Něco na ni mluvil ale ona ho neslyšela.Neuměla odezírat ani ze rtů.Muž pořád mluvil.Ale najednou přestal.Natáhl dlaň před sebe a na ní měl jaké si světlo.Zářilo světle modře.Bylo malinké a kulaté.Přišla blíž k muži a chtěla si na to světlo sáhnout jenom že , ten muž zmizel.Zmizel i její dům a vše kolem až zůstala jenom tma.Něco začalo zářit až si uvědomila,že je to ona.Zářila čím dál tím víc.Záře byla tak silná, že už vůbec nemohla otevřít oči.
Probudila se.
Celá spocená si sedla na okraj postele a přemýšlela,jestli to bylo doopravdy.Sen se jí zdál velice živý.
"Byl to jen sen"Říkala si pořád dokola."Jen sen"
Vstala a šla si udělat teplé mléko aby ještě usla.
"Děje se něco zlatíčko?"Vešla dokuchyně její matka,kterou probudilo pípání mikrovlnky.
"Ne,všechno je v pořádku.Jen se mi něco zdálo.Tak to jsem ráda.No nic,jdu si zase lehnout.Tak dobrou" A políbila Mizuki na čelo.
"Dobrou"Odpověděla jí a usmála se.Vytáhla mléko z mikrovlnky a začala pomalu usrkávat.Při tom přemýšlela o snu který se jí zdál.
"Ten chlap,je mi nějaký povědomý"
Uvědomila si.
"Ale dokud??A co to držel?Bylo to kulaté.A pak,jako kdyby se to přeneslo do mě.Nejspíš to nechám na zítra"
Zívla.Dopila mléko a šla spát.Ještě toho večera jí trvalo dlouho,i po tom horkém mléku  než mohla usnout.

Dalšího rána jí vzbudila její matka."Vstávej,musíš se jít připravit do školy.A kolik je hodin?Půl osmé"Jak to Mizuki slyšela vyhrabala se z posletele a začala se oblékat a připravovat.
"Proč jsi mě nevzbudila dřív?"Zeptala se náhle.
"No,myslela jsem,že jsi vzhůru protože ti zvonil budík.No a po půl hodině jsem ns tebe volala a ty nic.Tak jsem se šla podívat co se děje a ty jsi ještě spala."Mizuki se tvářila velice udiveně.Zvonil jí budík a ani o tom neví."Děkuju žes mě vzbudila ale do školy to nestihnu.Začíná v osm a cesta trvá půl hodiny. Napíšu ti omluvenku"Nabídla se Mizukiina matka."Kde máš index? V tašce,počkej výtahnu ho"A sáhla do batohu.Nahmatala index ale pod ním bylo něco kulatého,co vydávalo matnou záři.Vytáhla index dala ho matce a pak vytáhla i tu kuličku a dala jí vedle batohu."Co to tam máš?"Ptala se její matka zvědavě."To nic,jednou jsem to našla na hřišti a úplně jsem na to zapomněla"Zalhala.Matka jen kývla,napsala do indexu omluvenku,dala ho Mizuki a odešla.Mizuki bylo divné,že nic neřekla ale nechala to plavat.Oblékla se,vyčistila zuby a namalovala se. Po té se nachystala do školy,a kuličku si vzala s sebou.Nazula si boty,zařvala na matku,která byla v obýváku ahoj a šla.Po cestě ten předmět zkoumala.mělo to na sobě jakési šedé tečky a slabá záře byla ještě slabší.Řekla si,že si to nechá jen pro sebe až na jednu vyjímku.Sumi.Sumi byla nejlepší kamarádka Mizuki.Říkaly si úplně všechno,nehledě na to,jak to bylo tajné.Jedna na druhou se mohly spolehnout.A to se u lidí tak často nevídalo.Od té doby co otec Mizuki zemřel,byla Sumi jediná,komu mohla věřit.Mizukiin otec byl velice vlivný muž.Byl to šlechtic.Ale od té doby co zemřel,se všechno zhoršilo.Nejen její matka ale i ona samotná.Na to,že to byl tak vlivný muž,byl i hodný,nesobecký a ochotný.Nebyl to takový ten šlechtic,co dával nos až někam nahoru a myslel si,že je lepší než všichni ostatní.Vždy si dokázal najít čas na rodinu.A to teď Mizuki velice scházelo.Na víc peníze ubývali takže i po finanční stránce to bylo horší a horší.Ale Mizuki si našla brigádu.Byla dobře placená ale měla jednu velikou nevýhodu.Většinou jí totiž směna připadla na večer.A večer se rovná tma,tma se rovná měsíc,a měsíc strach.Jak už jsem říkala,Mizuki se měsíce bála.A tak jí dělalo veliký problém chodit tak pozdě domů.Ale vždy se povzbuzovala tím,že to dělá pro mámu, a že to musí přežít.Vždy si ale na sebe musela dát kapuci a sluneční brýle.Ale ten pocit,pocit že pomůže své mámě byl silnější.Ale přeci jen si v jedné věci nerozumněly.Sumi milovala pohled na noční oblohu s měsícem.Milovala ho.O tomto tématu se radši nabavily.Věděly jak by to dopadlo.Zkusily to jednou a zkončilo to velikou hádkou.Ale jedna věc jim nadobro změní život.Když Mizuki přišla domů,něbyl tam nikdo.Jen na stole v kuchyni napsané: "Vrátím se až zítra.Jídlo je mikrovlnce.Stačí,když si to ohřeješ.Máma"
"To už zase šla do práce? Aby se mi neudřela k smrti."
Zmáčkla na mikrovlnce čudlík a čekala,až se jídlo ohřeje.
"Píp,píp"Ozvalo se po dvou minutách čekání z mikrovlnky."Konečně.Mám hlad jako vlk."Oblízla se a dala se do jídla.Protože bylo už pozdě,Mizuki si řekla,že bude lepší jít spát i když další den nemusela vstávat do školy protože byl víkend."Možná si budu chvíli číst"Přemýšlela nahlas.Ale vše co mám je přečtené.Jen zbývá tátova knihovna."Trochu skleslá šla do pokoje rodičů kde byla veliká knihovna.Dívala se tak co by si mohla přečíst ale nemohla nic najít."Bingo"Nakonec našla ale kniha byla velice stará a Mizuki se bála aby ji nějak nepoškodila.Když ji otevřela,byla tam obálka.Nechtěla se do ní podívat ale pokušení bylo větší,než si myslela.Otevřela ji,vyndala papír.Na něm bylo její jméno.Začala číst : "Milá Mizuki.Věděl jsem že tuhle knihu jednoho dne najdeš.Už nejspíš nemáš co číst.Ale tak či tak,radím ti,jako tvůj otec aby sis tu knihu přečetla protože tě může (tedy alespoň doufám)zbavit strachu z měsíce.Nikdy jsem nevěděl proč se ho tak bojíš,a myslím,že ty sama to také nevíš.Ale věz... .Prostě tu knihu přečti od začátku až dokonce.Všechna písmena,všechna slova,všechny řádky,všechny odstavce,všechny stránky,prostě si to přečti celé.A abych nezpomněl,kniha je celá tvoje.Věděl jsem,že jí objevíš před narozeninami.Všechno nejlepší k 15 narozeninám!Mám tě moc rád"Mizuki tekly slzy jako potúčky,které vytváří vodopád."Taky tě mám moc ráda"řekla.Vzala knihu a rozhodla si ji hned číst.Otevřela první stranu a na ní byl obrázek krásné mladé dívky která v ruce drží malé kulaté těleso.Měsíc.Když ho Mizuki viděla,neměla chuť číst dál ale protože je to dar od jejího otce,chtěla.A tak se dala do čtení.

Obrázky - Uzumaki Naruto

8. října 2010 v 11:16 | Ichigo |  Naruto


Dalšíí diplomek ^^

1. října 2010 v 22:24 | Ichigo |  Diplomy a SB
Vyhrála jsem tu soutěž s tím časopisem ^^
Děkuji všem co pro mě hlasovali ^^Tohle totiž byla moje úplně první soutěž, co se týká blogů :D
Diplomek :


fgthf
Lež se stane pravdou jen tehdy, když jí člověk chce věřit. 

=^^=
I♥Anime
I♥Manga
I♥Music
I♥Colors
I♥Books
I♥My real friends
I♥Smiles
I♥Brno
I♥Fashion
I♥Japan
I♥Love gummy bears
I♥U
=^^=

Rozlišení pro můj blog je 1280x1024 takže jestli je design nějak špatně zobrazený,tak kvuli tomu,že máš rozlišení jiné^^

Všechny obrázky jsou buď moje nebo jsou stažené z www.google.cz